השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הוצאה לפועל

  במדינת ישראל, פועלת מערכת של הוצאה לפועל, ותפקידה לדאוג למימוש פסקי דין שנקבעו על ידי בית המשפט. עורכי הדין שלנו מתחמים בדיני ההוצאה לפועל על בוריו: טיפול בתיקי הוצאה לפועל, גביית צ'ק חוזר, צווי מאסר, צווי הבאה ללשכת ההוצאה לפועל, עיקולים, טיפול בתביעות פינוי, תפיסת נכסים ושליטה בהם, ביטול הגבלות על רישיון נהיגה ו/או עיקולי משכורת ו/או עיקולי מיטלטלין, פשיטות רגל, צווי תשלומים, איחוד תיקים ועוד.

  ​מחפשים עורך דין הוצאה לפועל? משרדנו מוכר כאוטוריטה בתחום הוצאה לפועל ומספק את שירותיו, הן עבור חייבים והן עבור תובעים וזוכים.

  עו"ד הוצאה לפועל

  עו"ד הוצאה לפועל מייצג לקוחות בתהליכי חדלות פירעון, פשיטות רגל ואחרים הקשורים בין היתר לרשות להוצאה לפועל. הרשות הנ"ל הינה זרוע האכיפה והמימוש של בית המשפט ונכנסת לפעולה לאחר פסיקותיו. למעשה, היא זאת הדואגת שהחייב ישלם את חובו לנושה. במקרים של חדלות פירעון, נכנסת לפעולה מחלקה השייכת לה אשר מטפלת בתחום ספציפי זה. כל חדל פירעון או פושט רגל חייב ייעוץ וליווי מטעם עו"ד אנה גורוביץ' בעת התהליך.

  עו"ד הוצאה לפועל לייצוג פעיל

  עו"ד הוצאה לפועל מבצע עבור לקוחו שורה של פעולות חיוניות אשר יש לעשותם על הצד הטוב ביותר. ראשית, ייעוץ חשוב בכל צעד ושלב. בהמשך, ניסיון משא ומתן מול הנושים להסכמת הסדר חובות עוד טרם הליכה לתהליך חדלון פירעון או פשיטת רגל. לאחר שהדבר לא מסתייע יש להגיש את הבקשות הללו לבית המשפט כדי שידון בהם. מדובר בנושאים טכניים כמו: הגשת בקשות בצורה הנאותה, צירוף מסמכים רלוונטיים חשובים הנדרשים להחלטה לגבי התהליך, חתימה על טופס ויתור סודיות ועוד. בשלב הבא, ניהול משא ומתן מול כל הגורמים המעורבים כולל פקידי ההוצאה לפועל ועורכי הדין המנהלים את התיק מטעמה, מול הנאמן שתפקידו הוא לבדוק את מצבו הכלכלי של החייב, וכמובן, בניסיון לטעון טענות מול בית המשפט. הליווי נדרש לשם מיצוי כל התהליך בצורה הטובה ביותר עבור הלקוח.

  כאשר בית המשפט נוכח לדעת כי המצב הכלכלי של החייב אינו מאפשר לו להחזיר חובותיו, וכי הוא מגיש את הבקשה עם ניקיון כפיים, הוא עשוי להורות על צו שיקום כלכלי. משמעות שני הצווים הללו הם הכנת תכנית מסודרת להחזרת חובות. בכל הליך יש קדימויות אחרות לנושים אבל, באופן כללי, הרצון הוא שכל הנושים שאינם מובטחים יקבלו חלק מהסכומים שחייבים להם על פי קטגוריות שונות. הרצון של עורך הדין הוא להשיג עבור לקוחו צו הפטר מבית המשפט אשר יאשר שהוא עמד בהתחייבויותיו ויכול לצאת לדרך חדשה. עורך הדין מסיים את משימותיו החשובות בעת הזאת והדבר מאפשר ללקוחו הקלה כספית ונפשית רבה. 

  עורך דין הוצאה לפועל עם מוניטין

  מומלץ לשכור שירותי עו"ד אנה גורוביץ'. ברשותה ידע נרחב וניסיון מצטבר מעשרות טיפולים של מקרים מגוונים בנושא. היא תעמיד את כל הידע והניסיון שלו לטובת הלקוח. הצלחתה תוריד מעמסה רבה מעל כתפי הלקוח ובני ביתו. ניתן לאתר אותה לאחר קבלת המלצות מגורמים שונים ולאחר מכן, פנייה לשכירת שירותיה הנאמנים.

  עורך דין לענייני הוצאה לפועל

  עורך דין לענייני הוצאה לפועל מייעץ ללקוחות שנקלעו להליך ואף מלווה אותם בתהליך. לרוב, הוא מנהל עבורם את כל התיק ומסיים, לרוב, כאשר הם מקבלים צו הפטר מבית המשפט. תהליך זה נחשב למורכב מאוד ועם מחלוקות כספיות בין שני צדדים. בין היתר: הגשות בקשות לבית המשפט, ניהול משא ומתן מול גורמים שונים כולל בהוצאה לפועל, הצגת טיעונים שונים  לבית המשפט ועוד. כל חייב או נושה חייב לקבל ליווי של מומחה דוגמת עו"ד אנה גורוביץ'.

  עורך דין לענייני הוצאה לפועל – אחראי לניהול תיק מורכב

  עורך דין לענייני הוצאה לפועל אמור להתחיל לטפל בענייני הלקוח כבר בראשית הדרך. כך הוא יוכל להבין את כל הבעיות מראשיתן ויוכל לייעץ בכל שלב. יש חשיבות רבה לניסיון להשגת הסדר חובות מול נושים מחוץ לכותלי בית המשפט וטרם הליכה לערכאות. במקרים בהם המשא ומתן עולה יפה, נחסכים לשני הצדדים כספים רבים עבור אגרות, ייצוג עורכי דין ועוד, וכן זמן מיותר ועוגמת נפש. במקרים רבים הם ישיגו את אותם ההישגים הסופיים בלי כל התלאות שבדרך. במידה ואין הסכמות, יבקש עורך הדין בשם לקוחו בקשה לחדלון פירעון או פשיטת רגל. כל בקשה בהתאם לסיטואציה בה הוא נתון. עורך הדין יגיש לצד הבקשה את הטפסים הכלכליים הרלוונטיים המעידים על מצב לקוחו, וכן, חומרים נדרשים אחרים. במידה ובית המשפט ייווכח כי הבקשה מוגשת בידיים נקיות וכי היא אכן עומדת בקריטריונים החוקיים הוא יתמוך בה. במקרה של פשיטת רגל הוא יחליט על צו שיקום כלכלי שמשמעותו עצירת כל ההליכים המשפטיים לחייב. 

  בשני המקרים ימונה נאמן לבדיקת מצבו הכלכלי של החייב ועל פי ממצאי הבדיקה יחליט בית המשפט אם יש בקשה להגשת צו לחדלות פירעון או לפשיטת רגל. משמעות הדבר הצלחה ללקוח שעכשיו יקבל תכנית מסודרת להחזרת חובותיו. צריך לזכור כי בית המשפט מתחשב במצבו והולך לקראתו בכך שהיא מותאמת למידותיו. כל נושה יקבל חלק מההכנסות בהתאם לקדימויות הקבועות בחוק. המטרה היא שהכספים הנותרים יחולקו במדורג בין כל הנושים.

  משרד עורכי דין לענייני הוצאה לפועל

  מומלץ לשכור שירותיה של עו"ד אנה גורוביץ' שבבעלותה משרד מסודר בעל תשתית מתאימה. יש ברשותה ידע וניסיון רב מהעבר והיא יכולה לתרום אותם לכל לקוח נזקק. התמיכה המקצועית מתלווה לתמיכה נפשית המרגיעה אותו ואת בני ביתו. השגת צו הפטר מבית המשפט תאפשר לו יציאה לדרך חדשה.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום