השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עיכוב הליכים בהוצאה לפועל

  עיכוב הליכים בהוצאה לפועל הינו, למעשה, צו בית משפט הניתן בתהליך פשיטת רגל. ההחלטה הזאת ניתנת לאחר בקשה לפשיטת רגל המוגשת בליווי מסמכים כלכליים ואחרים על מצבו של המבקש. הסכמת בית המשפט נוכח החומר שהובא לפניו נחשבת לקריטית, שכן, היא מאפשרת המשך ההליך לטובת השגת הסדר מניח את הדעת לחייב. יש צורך להכיר היטב את כל ההליך וכמובן, להתנהל היטב בשלב הנ"ל. כדאי מאוד להיעזר בשירותי עו"ד אנה גורוביץ' בעלת הניסיון.

  עיכוב הליכים בהוצאה לפועל – שלב חשוב בתהליך

  הליכי פשיטת הרגל או חדלות פירעון נועדו לחלץ חייבים אשר אינם יכולים לשלם חובם לנושים ואשר מצויים במצב בלתי אפשרי. הם אינם יכולים להחזיר כספים, החובות צוברים ריביות, נכסיהם וחשבונות הבנקים מעוכלים והדרך היא ללא מוצא. גם הנושים אינם יכולים בסיטואציה כזאת לקבל כספם. כדאי לחייבים לערב עורך דין בעל ניסיון כבר בשלבים הראשונים של התהליך. הוא ינסה לקיים משא ומתן להסדר נושים, ובמידה והדבר צולח, אז דרכי הצדדים נפרדים בהסכמה. במידה ולא, אזי הוא ימליץ ללקוח לבקש פשיטת רגל או להיות מוכרז כחדל פירעון. הבקשה תוגש על ידו לבית המשפט בצירוף מסמכים כלכליים אודות מצב המבקש, וכן, אחרים רלוונטיים. במידה ובית המשפט ייווכח כי בקשת פשיטת הרגל מוגשת בתום לב ונובעת ממצוקות כלכליות ונפשיות, הוא יכריז על עיכוב הליכים בהוצאה לפועל.

  בשלב הבא תמנה הרשות להוצאה לפועל נאמן לבדיקת מצבו הכלכלי של החייב ועל פי ממצאיה יחליט בית המשפט על המשך התהליך. במידה והוא ייווכח כי המצב מצדיק זאת, הוא יטיל צו פשיטת רגל שמשמעותו היא הכנת תכנית מסודרת להחזר החובות. הנושים המובטחים כמו בנקים וחברות פיננסיות אחרות שברשותן שעבודים לחובות יקבלו ראשונים את כספם. לאחר מכן, תהיינה קדימויות אחרות לנושים נוספים הרעיון והצורך הוא שכל יתרת הכספים יחולקו על פי הוראות החוק ובצורה מדורגת. בסוף התהליך יקבל החייב צו הפטר מבית המשפט המאשר כי עמד בכל התחייבויותיו. ואז יוכל לצאת לדרך חדשה.

  בקשה לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל בערת עו"ד מומחה

   עו"ד אנה גורוביץ' היא בעלת משרד מסודר המטפל בנושאים שונים כולל בתחומי הוצאה לפועל. הידע והניסיון המצטבר שלה מגיע מעשרות טיפולים בלקוחות אשר אותם הצליחה לחלץ מהמצב הקשה בהם הם היו נתונים. מומלץ לשכור את שירותיה המקצועיים והנאמנים. כל לקוח יזכה ליחס אישי ולעידוד נפשי בתקופה  הקשה הזאת של  חייו. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום