השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פשיטת רגל

  עו"ד פשיטות רגל

  עו"ד פשיטות רגל מייעץ ומלווה חייבים בעת שהם נקלעים לתהליך מורכב של פשיטת רגל. במרבית המקרים, בקשה לפשיטת רגל היא צעד אחרון ובלתי נמנע המאפשר הגנה על החייב מפני נושים. יחד עם זאת, מדובר בצעד קיצוני אשר יכול לשבש קשות את חיי יוזם התהליך. לעיתים רבות, וכאשר התהליך לא מתבצע היטב אף לכל החיים, ייעוץ  של עו"ד אנה גורוביץ' בעת הזאת חיוני ונדרש.

  עו"ד פשיטות רגל – ייעוץ צמוד

  תחילת הבעיות של חייב מגיעה כאשר הנושים מתחילים לעקל לו נכסים אם קיימים, וכן, להטיל עיקול על חשבונותיו. כבר בשלב זה מומלץ לו לקבל ייעוץ מעורך דין מנוסה. אחת הפעולות הראשונות אשר עורך הדין יכול לבצע למענו הוא הגשת בקשת פשיטת רגל. את הבקשה יש להגיש בצירוף מסמכים המעידים על מצבו הכלכלי. בית המשפט המחוזי מורה על צו שיקום כלכלי שמשמעותו היא עיכוב כל ההליכים המשפטיים התלויים ועומדים בפניו, כולל הליכי הוצאה לפועל – אם קיימים. במקביל, מטיל בית המשפט מגבלות שונות על החייב כולל איסור פעילות כלכלית ויציאה מארץ, וזאת, בנוסף לסכום חודשי המשולם לכונס הרשמי. בשלב זה ממונה נאמן מטעם בית המשפט אשר בודק את מצבו הכלכלי של החייב ועל פי הממצאים נקבע הסידור העתידי לבוא. 

  במידה ובית המשפט מגיע למסקנה שהחייב אינו יכול לשלם חובותיו הוא מכריז על פשיטת רגל, ואז מכינים תכנית להחזר חלק מהחובות. במצבים כאלו, יש קדימות לנושים שחובם מובטח על ידי שעבודים לטובתם. הם יקבלו את כספם ראשונים. לאחר מכן, תיעשה חלוקה על פי הוראות החוק. העיקרון המנחה הוא חלוקת הכספים והרכוש הנותרים על בסיס שוויוני ככל הניתן. המטרה הסופית בכל התהליך הוא קבלת הפטר מבית המשפט שיאפשר לחייב להתחיל בחיים חדשים נטולי חובות. ליווי של עורך דין חיוני בכל אחד מהשלבים הללו. הוא יכול לנהל את ההליך עבור הלקוח מול הנאמן, מול הכונס האחראי מטעם בית המשפט על התהליך ועוד. הוא יכול, למשל, לנסות ולנהל משא ומתן מוקדם מול הנושים כדי להגיע להסדר חוב מוסכם, וזאת, על מנת למנוע את הליך פשיטת הרגל. לרוב, דרך זאת עדיפה לכולם.

  עורך דין פשיטות רגל לשירותכם בכל עניין

  חשיבותן של עורך דין פשיטות רגל היא רבה. ראשית, כיועץ וכאיש מקצוע מהמעלה הראשונה. ובנוסף כבעל סמכות מרגיעה ותומכת במצב הקשה הנ"ל. מומלץ לקבל שירותי עו"ד אנה גורוביץ' בעלת המוניטין.

  עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

  עורך דין מומלץ לפשיטת רגל מייצג לקוחות בהליך פשיטת רגל ובהליכים אחרים הקשורים בחדלות פירעון. ההליך הנ"ל נועד למתן הזדמנות לחייבים אשר אינם יכולים לפרוע חובותיהם להיפטר מהגיבנת הזאת בעזרתו של בית המשפט. הרצון הוא, שגם הם וגם הנושים יסיימו את הסכסוך הכספי הבלתי פתיר, וכך דרכיהם ייפרדו. זאת, כאשר אין אפשרות להגיע להסדר נושים ולמעשה, ברור כי המצב הקיים רק יחמיר את המצב. בהליך מורכב כזה יש לקבל ליווי של עו"ד אנה גורוביץ' המנוסה.

  עורך דין מומלץ לפשיטת רגל –  יתרונות למעורבותו

  עורך דין לפשיטת רגל אמור להיות מעורב בכל התהליך מראשיתו. כולל בניסיונות להגעה להסדר נושים. כבר בעת הזאת הוא למד על כל הבעיות המאפיינות את הסיטואציה ויכול לייעץ נכונה. כמובן, שהוא יחתור להסדר נושים אשר ייטיב עם כולם, אבל בהעדר הסכמה מהנושים השונים, אין לו ברירה אלא לפנות לבית המשפט עבור לקוחו. הוא יגיש בשמו בקשה לפשיטת רגל כשהיא מלווה במסמכים. חשוב מאוד להקפיד שהיא תוגש בניקיון כפיים, ומשום כך, הוא צריך לקבל מלקוחו את כל המידע על מצבו הכספי. הבקשה מלווה בהצגת מסמכים כספיים, בויתור על סודיות ועוד. בית המשפט בוחן את התיק, ובמידה והוא משתכנע, הוא מכריז על צו שיקום כלכלי. משמעותו היא עצירת כל ההליכים המשפטיים מול החייב ומתן אפשרות לבדיקת מצבו הכלכלי על ידי נאמן המתמנה מטעמו.

  מעבר לכך, על החייב נאסר לצאת מהארץ, או לעסוק בפעילות כלכלית כלשהיא. בנוסף, הוא מתחייב לשלם לכונס הרשמי המנהל את התיק תשלום חודשי שנקבע על ידו. לאחר שהנאמן מציג לבית המשפט את תוצאות הבדיקה, יכול בית המשפט להחליט על צו לשפיטת רגל שמשמעותו היא הכנת תכנית לחלוקת הכספים הנותרים בידי החייב. במקרה כזה, ייקבעו סדרי עדיפויות כאשר העדיפות הראשונה היא לנושים אשר יש להם שעבודים על נכסים וכספים. לאחר מכן יש קדימויות אחרות. הרצון הוא לחלק את הכספים הנותרים על פי הוראות החוק בצורה מדורגת ליתר הנושים. בסיום ההסדר יקבל החייב צו הפטר המאפשר לו לצאת לדרך חדשה.

  משרד עורכי דין לפשיטת רגל בעל מוניטין

  עו"ד אנה גורוביץ' מומחית לפשיטת רגל ומכירה את כל הנושא המורכב הזה לעומק. היא יכולה להרגיע את החייב ובני ביתו ולהבטיח להם פתרון יעיל למצבם המסובך. הם זקוקים לכל עידוד נפשי. בסופו של דבר, עם ניהול נכון שלו הם יגיעו להסדר עם מינימום נזקים.

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל מייעץ לחייבים ולנושים ומנהל עבורם את כל התהליך מול בתי המשפט והצד השני. הליך זה נחשב לאחד המורכבים ביותר מאחר ומדובר על מצבי קיצון בהם אנשים יכולים להיגרר להסתבכויות כספיות שישפיעו עליהם לכל ימי חייהם. ההליך הנ"ל עבור חייבים הוא, לרוב, ברירת מחדל כאשר הם אינם מסוגלים לשלם את חובותיהם. האופציה השנייה היא גרועה ותפגע במהלך חייהם התקין לטווח ארוך. ייעוץ ממומחים לנושא דוגמת עו"ד אנה גורוביץ' הינו חיוני ומתבקש. 

  עורך דין מומחה לפשיטת רגל – יתרונות לפעילותו

  חייב אשר אינו יכול לשלם חובותיו מרגיש, במקרים רבים שהקרקע נשמטת תחת רגליו והוא נותר חסר אונים מול נושיו. מדובר בעיקר, כאשר מטילים עיקולים על חשבונות בנק, כרטיסי האשראי שלו וכדומה. כבר בשלב הזה הוא זקוק לתמיכה מקצועית ואפילו נפשית. הוא יכול למצוא את שתיהן אצל עורך דין בעל ניסיון. ראשית, ינסה עורך הדין להגיע להסדר חוב עם הנושים. הסכמה לפתרון כזה טובה לכל הצדדים. העצה העיקרית כאשר הדבר לא מצליח היא לבקש פשיטת רגל מבית המשפט. הבקשה גורמת במיידית לשני דברים שחלקם חיוביים ואחרים שליליים יותר. הבקשה מוגשת על ידי עורך הדין וכוללת מסמכים כלכליים ואחרים, ובמידה ובית המשפט משתכנע באמיתותם, הוא מורה על צו שיקום כלכלי. משמעות הדבר היא עיכוב כל ההליכים המשפטיים כולל הליכי הוצאה לפועל אם קיימים. במקביל, על המגיש מוטלים איסורים לניהול פעילות כלכלית, ליציאה מהארץ ומגבלות נוספות. כן, הוא מתחייב לשלם לכונס סכום חודשי קבוע.

  בשלב הבא, ימונה נאמן מטעם בית המשפט שתפקידו הוא לבדוק את מצבו הכלכלי של החייב ולברר אם הוא מגיע להליך בידיים נקיות. על פי תוצאות הבדיקה יחליט בית המשפט הלאה. אם הוא מוצא לנכון, הוא מכריז על פשיטת רגל ואז יש להכין תכנית להשבת כספים לחייבים. ראשונים לקבל את כספם הם נושים בעלי שעבודים כמו בנקים, למשל. לאחר מכן, יש קדימויות נושים אחרים והכוונה היא לחלק את הכספים הנותרים על פי החוק לכל הנושים. עורך דין המייצג את הלקוח מלווה את כל ההליך הזה.

  עורך דין בעל מוניטין

  עו"ד אנה גורוביץ' הינה האדם הנכון במקום הנכון. היא מומחית לפשיטות רגל ובעלת מוניטין, תלווה את החייב, תספק לו תמיכה נפשית שתרגיע אותו ואת בני ביתו ותנהל את המו"מ מול כל הגורמים עד לקבלת צו ההפטר המיוחל מבית המשפט.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום