השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פירוק חברה חדלת פירעון

  פירוק חברה חדלת פירעון נעשה כאשר מתברר לבית המשפט כי איננה יכולה לעמוד בהתחייבויותיה. ההליך הקרוי פשיטת רגל כולל מספר שלבים הכרחיים. הוא מתחיל כאשר בעלי החברה נוכחים לדעת כי נקלעו לדרך ללא מוצא. הדבר מוצא לו, לעיתים, ביטוי בעיקול חשבונות ונכסים, בעיקול כספים המגיעים להם מלקוחות ועוד. בעת הזאת ניתן להיעזר בשירותי עו"ד אנה גורוביץ' המתמחה בנושא.

  פירוק חברה חדלת פירעון – תהליך מורכב

  פירוק חברה חדלת פירעון מתבצע רק לאחר שאפסו הסיכויים להצלתה. בקשה לפירוקה יכולה להיעשות על ידי בעליה מתוך רצון להגן על עליה ועל עצמם. הבקשה יכולה להגיע גם מנושיה ועובדיה שמטרתם הוא הקפאת פעילותה דרך בית המשפט, ובהמשך לקבל חזרה כספים אשר שייכים להם. בית משפט יכול להכריז על מצב ביניים של הקפאת הליכים שמטרתה הוא ליצור אפשרות להתאוששותה באמצעות מהלכים שונים. במידה והתהליך הנ"ל לא צלח, בית המשפט ישקול את הנסיבות של הגשת הבקשה לפירוק. אם ימצא לנכון כי הן מצדיקות את הפירוק וכי היא אכן חדלת פירעון, הוא יטיל צו מתאים וימנה כונס נכסים לנכסי החברה. המשמעות היא שנושה לא יוכל לתבוע את החברה, לדרוש חובות או לאכוף את חיוביה כלפיו. במקביל, לא ניתן להוציא כספים ונכסים מתוך החברה. בשלב זה, מתמנה כונס נכסים לבדיקת מצבה הכלכלי, לבדיקת הנסיבות שהובילו אליו, הסיבות לכישלונה וכן, אם אין מדובר בתרמית.

  המלצות כונס הנכסים יועברו לבית המשפט, שלרוב, מקבל אותן ומבקש לערוך תכנית לחלוקת החובות אשר מוחזרים על פי סדר עדיפויות ידוע. תחילה יקבלו כספים הנושים אשר יש ברשותם שעבודים על הכספים. לאחר מכן, יקבלו בעלי קדימויות נוספות כמו: עובדים, רשויות מקומיות ועוד. במידה ויוותרו כספים הם יחולקו שווה בשווה עם נושים אחרים כמו ספקים ועוד. במקרים רבים, לא יזכו רבים מהם לראות כספם בחזרה. נחיצות עורך דין המייצג את בעלי החברה חשוב לביצוע מטלות שונות כמו: הגשת הבקשה בצירוף המסמכים הנלווים, ניהול המשא ומתן עם גורמים שונים כולל כונס הנכסים, הגשת טיעונים לבית משפט ועוד.

  משרד עורכי דין המומחה לפירוק חברה חדלת פירעון

  מומלץ לשכור שירותי עו"ד אנה גורוביץ' בעלת המוניטין לטובת ייעוץ וביצוע המשימות הכרוכות בתהליך המורכב של פירוק חברה חדלת פירעון. הרצון של בעלי המניות הוא לעבור את התהליך בצורה חלקה ככל האפשר כדי להמשיך בחייהם ובפעילותם העסקית האחרת. הם יזכו לקבל ממנה וממשרדה שירות מקצועי עם יחס אישי. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום