השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין דובר רוסית

  עורך דין דובר רוסית משרת לקוחות רבים המגיעים מהקהילה הרוסית הענפה בישראל. קהילה זאת התפתחה בגלי העלייה הראשונים בשנות ה-80. העולים וצאצאיהם, וכן, עולים שעלו לאחרונה דוברים את השפה ומשמרים את המנהגים וההווי האופייניים לתרבות הזאת. רבים מהם נעזרים בשירותים משפטיים שונים לטובת הסדרת עניינים שונים כולל נושאי חובות, פשיטת רגל, חדלות פירעון ועוד. עו"ד אנה גורוביץ' מכירה היטב את התרבות הרוסית וגם את כל הנושא המשפטי הכרוך בנושאים אלו, ולכן, יכולה מאוד לעזור.

  עורך דין דובר רוסית – קשר בלתי אמצעי

  עורך דין דובר רוסית, ובמקרה הנ"ל עורכת דין יכולה לתקשר עם לקוחות דוברי השפה היטב. היא מכירה את כל הניואנסים הנלווים להעברת מסרים, יכולה להציגם נכון ולחדדם על מנת שייקלטו היטב אצל הלקוחות. במקרים רגישים כמו חדלות פירעון, יש להבנת הנושא משמעות מרחיקת לכת ואף קריטית. הבנת סיטואציה נכונה יכולה להקל על הלקוח בקבלת ההחלטה הנכונה. החוק בתחום די מפורט ומורכב, וכולל הבטחות שונות לחייב אבל גם סיכונים אותם הוא חייב להכיר. לאחר שכל הנושא מובן היא תתחיל לפעול עבורו. ראשית, בניסיון להגיע להסדר נושים מחוץ לכותלי בית המשפט. במידה והוא יושג הוא עשוי להיטיב עם כולם וימנע הליכה להתדיינות משפטית ארוכת זמן אשר יידרשו לה הוצאות כבדות, כמו גם מתחים ועוגמות נפש.

  במידה ולא תהיה ברירה היא תפנה לבית המשפט בבקשה לחדלות פירעון. הבקשה מלווה במסמכים, שלעיתים, יש צורך לתרגמם נוטריונית מהשפה הרוסית. השופט יעיין בבקשה ויחליט אם להיענות לה. במידה וכן, הוא יטיל צו שיקום כלכלי שבעקבותיו ימונה נאמן על ידי כונס הנכסים הרשמי. לאחר בדיקותיו והגשת המלצותיו לשופט יוחלט לגבי הכנת תכנית להחזרת החובות לנושים. תחילה יקבלו הנושים בעלי הקדימות הראשונה ואלו אשר יש ברשותם שעבוד לחובות. לאחריהם, יחולקו הכספים הנותרים בין כל הנושים על פי קריטריונים הקבועים בחוק. בסוף התהליך יקבל הלקוח צו הפטר מבית המשפט המאשר כי עמד בהתחייבויותיו. בכך יסתיים ההליך וכל צד ילך לדרכו, כאשר החייב עושה זאת ללא עול של חובות על הכתפיים.

  משרד עו"ד דובר רוסית

  עו"ד אנה גורוביץ' תסייע לכל לקוח מהמגזר הרוסי בנאמנות ובמקצועיות רבה. בין היתר, היא תנהל משא ומתן עם כל הגורמים בהוצאה לפועל, עם הנושים, ותטען בבית המשפט לטובת הלקוח. מומלץ לפנות אליה לקבלת שירות מקצועי עם יחס אישי. 

  עורכי דין דוברי רוסית

  עורכי דין דוברי רוסית יודעים לשרת היטב את הקהילה הרוסית המגוונת בישראל. הקהילה כוללת עולים וותיקים, צאצאיהם, ועולים חדשים אשר מהגרים כל העת לישראל מארצות דוברות רוסית. המשותף לכולם הוא השמירה על ההווי הרוסי כולל כל המנהגים ואורחות החיים. הדבר מתבטא גם ברכישת שירותים משפטיים שונים, ובין היתר בנושאי הסדרי חובות, חדלון פירעון, פשיטות רגל ועוד. במקרים אלו, הם יכולים לקבל ייעוץ ושירות אצל עו"ד אנה גורוביץ' המקצועית.

  עורכי דין דוברי רוסית – שירות בהתאמה אישית

  עורכי דין דוברי רוסית מכירים היטב את ההווי של אנשי הקהילה, את הדינאמיקה המתנהלת ביניהם ואת צרכיהם. החשיבות העליונה בשירות מתבטאת בהכרת השפה, ומשום כך, כל שירות יינתן בהתאמה אישית. קרי: ייעוץ והסברים על הנושאים השונים בשפת המקור. המשמעות לכך הינה רבה מאחר והחוקים בתחומי חדלות פירעון מנוסחים בעברית, וגם יודעי השפה העברית מתקשים לעיתים בהבנתם. הסבר בשפה הרוסית יספק מידע ממקור ראשון ויחדד את הנושאים החשובים המצויים בהם. כל חוק כזה טומן בתוכו סיכוי לחייב אשר אינו יכול לשלם חובו, מאחר והוא נתון במין מעגל סגור שההיחלצות ממנו קשה. החוק חוקק לטובתו במצבים אלו, אבל לצד היתרון הגדול שבו קיימים גם סיכונים שכדאי להכירם ולהבינם. אחד מהם הוא ,למשל, הסכנה לאובדן הבית עקב מכירתו לכיסוי החובות. הסברה מיטבית תאפשר לכל חייב לקבל החלטות נכונות להמשך הדרך.

  בשלב הבא, יגיש עורך הדין בקשת לחדלות פירעון שמצורפים אליה מסמכים כלכליים אודות החייב, וכן, נוספים אחרים. יש מצב שאת חלקם יהיה צורך לתרגם תרגום נוטריוני מהשפה הרוסית. לעיתים, יהיה צורך באישור חתימות וכיוצא בזה. בית משפט המכיר בבעיה יטיל צו שיקום כלכלי ומכאן יתפתח התהליך וימונה נאמן מטעם כונס הנכסים לבדיקת המצב ולהגשת המלצה רשמית. כאשר היא מתקבלת על ידי בית המשפט, תוכן תכנית מסודרת לחלוקת החובות בין הנושים. חובות ראשונים יועברו לנושים שיש ברשותם שעבוד, והנוספים יחולקו בין הנושים האחרים והרגילים בהתאם להוראות החוק. בסוף התהליך יקבל הלקוח צו הפטר המאשר שעמד בהתחייבויותיו. מעתה הוא יכול להמשיך בחייו בצורה נינוחה יותר.

  הגשר שלך לרוסיה

  עורכי  דין בשפה הרוסית המועסקים במשרדה של  עו"ד אנה גורוביץ' מכירים לעומק את הליכי בית המשפט, ובנוסף, מכירים היטב את צרכיהם ורצונותיהם של לקוחותיהם דוברי הרוסית. הם יציעו פתרונות מעולים לטובתם. מומלץ לבקש ולקבל שירות ממשרד מקצועי כזה. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום