השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין חובות

  עורך דין מחיקת חובות

  עורך דין חובות מייצג אנשים אשר חייבים כספים רבים ומצויים בתהליך הוצאה לפועל. למעשה, במקרים רבים,  הוא מייצג אותם כבר לפני הכניסה לתהליך ומנסה להגיע להסדר חובות מול הנושים. הצורך בפתרון בעיות עבור חייבים שאינם מסוגלים להחזיר חובם הינו קריטי והצלחה בו תשפיע לטובה על המשך חייהם. גם ניהול תהליך כזה כרוך במתחים רבים ובלחץ נפשי אדיר ויש צורך בקור רוח ובמקצועיות רבה. בעת הזאת, כדאי לקבל ייעוץ וליווי של עו"ד אנה גורוביץ' בעלת הניסיון.

  עורך דין חובות – מציע פתרונות ישימים

  עורך דין חובות פועל בצורה נמרצת לטובת לקוחו מיד כאשר הוא מקבל את התיק לידיו ולומד אותו. הצורך נובע מהרצון לחלצו ממצוקות אשר מטרידות ומתישות אותו. הדבר בולט יותר כאשר הוא נקלע לסיטואציה בגלל חוסר ידע, תמימות, כוחות עליונים שלא היו תלויים בו, בעיות בריאות וכדומה. עורך הדין ייעץ לו ויבצע עבורו עבודות משימות חשובות בצורה מדורגת. ההצעה הראשונה היא לנצל את חוקי המדינה שנחקקו לטובת עזרה לחייבים דוגמתו אבל, במידה רבה, פותרת גם את בעיית הנושים. כאשר אין לחייב יכולת לשלם את החוב אז שני הצדדים נמצאים בדרך ללא מוצא. עורכת דינו של החייב יכולה להגיש בקשת לחדלון פירעון או לפשיטת רגל ולצרף אליה מסמכים המעידים על מצבו הכלכלי הקשה של לקוחה. כאשר בית המשפט ישתכנע, הוא יטיל צו שיקום כלכלי שמשמעותו קריטית. הצו מפסיק את כל ההליכים המשפטיים כנגד החייב כולל הליכי הוצאה לפועל אם קיימים. בכך הוא מקבל מרווח נשימה ובית המשפט מרווח זמן לבדיקה רשמית של מצבו.

  נאמן רשמי מתמנה לבדיקה ועל פי תוצאותיה יחליט השופט לגבי ההמשך. לא מן הנמנע שהוא יעיין בחומר ויפסוק בעקבותיו על צו לחדלון פירעון או צו לפשיטת רגל. מכאן ואילך, יכין הנאמן תכנית לפריסת והחזר חובות על פי הקדימויות הקבועות בחוק. המטרה היא שכל נושה מדרגה שניה יקבל חלק מהכסף, וזאת, לאחר שהנושים המובטחים יקבלו את כספם. בסוף ההליך יקבל החייב צו הפטר המאשר כי עמד בהתחייבויותיו. הצו, למעשה, פותח את הדרך לחיים חדשים עם דאגות פחותות.

  משרד עורך דין להסדר חובות

  עו"ד אנה גורוביץ' מתמחה בכל התחום הנ"ל ובעולם המושגים שלו הכוללים בין היתר חובות, הסדרי נושים, צו כינוס, הליכי הוצאה לפועל וכדומה. היא תרגיע את הלקוח רבות. מומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום