השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עורך דין עובדים זרים

  עורך דין עובדים זרים מטפל, בין היתר, בענייניהם של עובדים זרים המגיעים לישראל לתקופות שונות. כולם מגיעים אליה לפי בקשות והזמנות של מעסיקים שונים שרובם ישראליים וחלקם זרים המקבלים הרשאה להבאתם. במהלך שהותם הם נדרשים לקיים את חוקי ישראל. בנוסף, קיימים חוקים ישראליים רבים שנועדו להסדרת שהותם, להתנהלותם במרחב הישראלי ולרווחתם. כדאי להפקיד את הטיפול המשפטי בנושא בידיה של עו"ד אנה גורוביץ' המנוסה.

  עורך דין עובדים זרים – טיפול מקיף

  עורך דין עובדים זרים יכול לטפל בכל ענייני העובד מרגע הגיעו לארץ ועד לסיום תקופת עבודתו בה. הטיפול בנושאים אלו מורכב ונעשה מול משרדי ממשלה שונים, ובראשם משרד הפנים אשר קובע את החוקים והתקנות לגביהם. אלו עשויים להשתנות מעת לעת עקב נסיבות שונות ובהתאם לצורך. הנסיבות יכולות להיות פוליטיות בעקבות הסכמים להבאת עובדים ממדינות נוספות ועוד. השינויים נעשים גם עקב הדינאמיקה בתחום הנוצרת עקב פסיקות בתי משפט ישראליים, תקדימים משפטיים ועוד. משרד אחר הוא משרד כלכלה והתעשייה אשר דרכו נקבעות המכסות השונות לעובדים בתחומים השונים. הבקשות אמורות להגיע אליו ולאישורו. רשות מטפלת אחרת היא רשות ההגירה והאוכלוסין אשר, בין היתר, אוכפת את החלטות המדינה ומבצעת טיפולים מגוונים בתחום. התחומים הנפוצים בהם מועסקים עובדים זרים הם סיעוד, חקלאות ובנייה. קיימים אחרים ייחודיים נוספים.

  עורך הדין מייעץ ויכול לבצע לכל לקוח סדרת טיפולים. החל מהגשת בקשות ומעקב אחריהם עד לקבלת תשובות. ההליך כרוך גם בפעולות מנהלתיות שונות כמו: מילוי טפסים, ביצוע תרגום נוטריוני של מסמכים או דאגה לביצועם אצל נוטריון, אישור חתימות על מסמכים ועוד. חלק מהטיפול נעשה עבור המעסיקים, ובמקרים אחרים, גם עבור העובדים זרים, בני משפחותיהם, ובמיוחד, ילדיהם ועוד. הטיפול יכול לעסוק גם בנושא של הוצאת עובדים זרים מהמדינה, יציאתם לחו"ל וחזרתם ועוד. במקרים אחרים, ידאג המשרד לטיפול בזכויות סוציאליות הנוגעים לשכרם ולעבודתם. כל תיק ייבחן לעומק ויימצאו לו דרכי הטיפול הטובים והיעילים ביותר.

  משרד עורך דין לעובדים זרים

  עורך דין עובדים זרים הפועל במסגרת משרדה המסודר של עו"ד אנה גורוביץ' יודע להתמודד מול כל הגורמים המטפלים ויכול לתמרן ביניהם בהצלחה. הוא יכול גם לייצג לקוחות לגבי נושאים שונים מול הרשויות ובעניינים אחרים, ובמידת הצורך, אף להגיש תביעות בשמם לקבלת סעד בבית משפט. מומלץ לקבל שירות ממשרד מקצועי כזה שהינו בעל ניסיון רב וידע נרחב בתחום. כל לקוח יזכה ליחס אישי מסור. 

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום